طلق سینه

طلق سینه

طلق سینه

طلق سینه

طلق سینه یکی از محصولاتی است که در مکان های رسمی از قبیل ادارات، سازمان ها، مراکز آموزشی، همایش ها، نمایشگاه ها، تالار ها، مراسم ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

این طلق سینه به منظور معرفی و شناسایی افراد بوسیله کارت شناسایی کاربرد دارد. مجموعه ما یکی از فروشندگان طلق سینه با قیمت مناسب می باشد که دارای سابقه چندین ساله در فروش طلق سینه می باشد. طلق سینه عرضه شده در مجموعه ما پشت PVC می باشد که باعث حفاظت از کارت شناسایی شما می گردد.

این طلق سینه ها در اندازه ها و رنگ های زمینه متفاوتی در مجموعه ما موجود است که باعث ایجاد ظاهری بسیار زیبا و شکیل در شما می شود. استفاده از طلق سینه برای کارت تان در مکان ها و مراسم های عمومی باعث مرتب و منظم نشان دادن شما می شود و ظاهر شما را آراسته نگه می دارد.

شما می توانید طلق سینه را متناسب با لباس و فرمی که باید در مراسم بپوشید، انتخاب نمایید. رنگ پس زمینه طلق سینه متناسب با سلیقه شما قابل انتخاب می باشد. طلق سینه بوسیله یک گیره و یک بند مورد استفاده قرار می گیرد. در مجموعه ما طلق سینه در دو صورت عمودی و افقی قابل سفارش می باشد. که بسته به کارت شما می توانید هر یک از این نوع ها را ثبت سفارش نمایید.

طلق سینه در مجموعه ما به همراه گیره های زیبا و شکیل قابل فروش می باشد. می توانید این گیره ها را بر اساس سلیقه تان انتخاب نمایید. شما با سفارش محصولتان از ما می توانید در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید. همچنین طلق سینه را می توان همراه با بند گردن یا گیره لباس استفاده نمود. در صورت استفاده از طلق سینه به این دو روش، ظاهری بسیار زیبا را شامل می شود.

محافظت از کارت با طلق

می توانید با استفاده از طلق سینه در مراسم های خود آراسته بنظر برسید و از کارت خود در دربرابر خراشیدگی و خراب شدن محافظت کنید. استفاده از طلق سینه باعث عدم گم شدن کارت تان می شود. این طلق سینه ها از طریق سامانه ما قابل سفارش هستند و کیفیت آن ها بسیارعالی بوده و مدت ها برای شما قابل استفاده می باشند.

طلق سینه ارائه شده توسط مجموعه ما شکننده نبوده و از کارت شناسایی شما به خوبی مراقبت می کند. شما می توانید درهر تعداد و اندازه ای که می خواهید کارت را سفارش دهید و در اسرع وقت آن را دریافت نمایید.

تولید تخصصی کاور