جاکارتی

جاکارتی

جاکارتی

جاکارتی

جاکارتی ها معمولا از طلق ساخته شده و برای حفاظت از کارت های مهم یا کارت شناسایی مورد استفاده قرار می گیرد. جاکارتی جهت معرفی و شناسایی افراد در ادارات، سازمان ها، مراکز آموزشی، همایش ها، نمایشگاه ها، تالار ها، مراسم ها و غیره به کار می رود.

جاکارتی طلقی است که برای محافظت از کارت نیز کبار می رود و به شما کمک می کند تا کارت های مهم خود را برای مدت طولانی سالم نگهداری کنید. مجموعه ما فروش جاکارتی گسترده ای دارد که می توانید از ما جاکارتی های خود را سفارش دهید. برای داشتن ظاهری مرتب و زیبا در مراسم ها و مکان های رسمی لازم است از از جاکارتی، بند و گیره استفاده کنید. مجموعه ما علاوه بر جاکارتی، دارای گیره و بند نیز می باشد.

رنگ گیره و بند ها کاملا انتخابی بوده و می توانید رنگ پس زمینه جاکارتی خود را نیز بر طبق سلیقه تان انتخاب کنید. در مجموعه ما انواع جاکارتی ها با اندازه ها و رنگ های متنوع قابل عرضه می باشد. قیمت های جاکارتی های ما بسیار مناسب می باشد و شما می توانید به هر تعداد که می خواهید سفارش دهید. اگر بخواهید در مکان های رسمی از کارت شناسایی استفاده کنید.

گیره و بند رنگی

این کارت بایستی برای مدت طولانی به شما وصل باشد. لذا لازم است آن را درون یک جاکارتی قرار دهید تا بتوانید توسط یک گیره و بند رنگی و محکم آن را به گردن خود بیاندازید. مجموعه ما دارای این جاکارتی ها بوده و علاوه بر این می توانید آن را همراه با گیره و بند رنگی سفارش دهید. گیره های جاکارتی در مجموعه ما از تنوع زیادی برخوردار است و همراه با جاکارتی قابل سفارش می باشد.

قیمت استثنایی ما در این مجموعه در کنار کیفیتی بالا باعث شده بسیاری از کاربران و مشتریان، جا کارتی خود را از ما تهیه کنند. علاوه بر این، جاکارتی با نام هایی از قبیل هولدر، کاور کارت و نگهدارنده کارت نیز شناسایی می شود. شما می توانید این جاکارتی را به هر مکان که می خواهید حمل کنید و از کارت شناسایی خود نگهداری کنید.

جاکارتی در مجموعه ما با کیفیت اصلی قابل سفارش است و دارای پک های رنگی می باشد. از دیگر مزیت های جاکارتی ما، این است که دارای تنوع ظاهری و رنگی می باشد. جاکارتی بصورت آسان به یک گیره به بند رنگی شما متصل می شود و مانع از افتادن کارت شما می شود. شما می توانید با بهترین کیفیت جاکارتی را از ما تهیه کنید.

تولید تخصصی کاور